Komunální volby 2014

Milí spoluobčané,
10. a 11. října budete mít možnost svým hlasem v komunálních volbách rozhodnout, kdo bude po další čtyři roky pečovat o městskou část Černovice. Jako občanští demokraté se snažíme prosazovat zájmy všech aktivních a odpovědných lidí. Na celostátní úrovni dostala naše strana nový pozitivní impuls, když do svého čela zvolila Brňana, bývalého rektora Masarykovy univerzity a exministra školství profesora Petra Fialu.
Heslo naší kampaně zdůrazňuje obnovenou energii, se kterou chceme hájit základní principy ODS. Ctíme svobodu jednotlivce, nedotknutelnost soukromého vlastnictví, odpovědné zacházení s veřejnými prostředky a solidaritu se skutečně potřebnými.
V Černovicích je naší nejlepší vizitkou odvedená práce v zastupitelstvu, kdy se nám podařilo mimo jiné dokončit projekt „Areál volného času při ulici Mírová u pramene sv. Floriána“. Vznikl tak biokoridor, vodní nádrž, napájená z pramene sv. Floriána, a odpočívadlo u cyklostezky „Kolem Svitavy“.
Lidé si také velmi pochvalují nový výběh a cvičiště pro psy na ulici Mírová.
Pokračovali jsme v privatizaci bytového fondu, který nám svěřilo město Brnem. Díky tomu už řada dalších obyvatel Černovic bydlí „ve vlastním“.
Chtěli bychom Vás požádat o důvěru i v dalších letech. Dovolte, abychom Vás seznámili s naší nabídkou, jak život v naší čtvrti dále zlepšit.
Ludvík KADLEC
lídr černovické kandidátky

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *